علمی ترویجی

فراخوان دریافت مقالات و مطالب علمی نشریه علمی-ترویجی صنعت سبز نوین

با توجه به اهمیت هم‌افزایی و همچنین معرفی پژوهش‌های انجام شده در این رشته و دستاورد‌های آن به علاقه‌مندان و ترویج آن؛ بدینوسیله از اساتید محترم، دانشجویان عزیز و پژوهشگران گرامی در رشته‌های مهندسی مکانیک بیوسیستم، مهندسی مکانیزاسیون، مهندسی ماشین‌های صنایع غذایی و رشته‌های مرتبط دعوت می‌شود جهت ارسال مطالب خود به نشریه علمی ترویجی صنعت سبز نوین از طریق راه‌های ذکر شده اقدام فرمایند.
همچنین از شماره‌های گذشته، بخشی با نام «دستاورد» برای معرفی طرح‌ها و پژوهش‌های انجام شده با هدف معرفی توانایی‌های دانشجویان در این رشته به صورت ثابت به نشریه اضافه شده است که علاقه‌مندان می‌توانند طرح‌ها و دستاوردهای خود را در این بخش با نام خود معرفی نمایند.

 با توجه به اعطای امتیاز نشریه حرفه‌ای از سوی معاونت محترم پژوهشی دانشگاه تهران، «نشریه صنعت سبز نوین» یک نشریه علمی-ترویجی محسوب می‌شود و فعالیت در این نشریه، افزون بر امتیاز فرهنگی، امتیاز علمی نیز خواهد داشت.

نحوه ارسال مطالب:
-  مراجعه به سایت رسمی نشریه به نشانی sanatsabzsj.ut.ac.ir و بخش ارسال مقالات
-  و یا ارسال مقاله به ایمیل نشریه به نشانی: sanat.sabz.pub@gmail.com

جهت کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانید به شماره‌های پیشین نشریه که در سایت و تلگرام نشریه موجود است، مراجعه کرده و با تلگرام sanatsabznovin@  یا شماره  09037025739 در ارتباط باشید.

راه‌های ارتباطی با نشریه و ارسال مقالات:sanatsabzsj.ut.ac.ir
instagram.com/sanatsabz_ut
http://t.me/sanatsabz_ut
sanat.sabz.pub@gmail.com